Hashimoto. Poradnik pacjenta

Hashimoto. Poradnik pacjenta - Katarzyna Ślubowska | Freeangle.org PDF, TXT, FB2. ePUB. MOBI. Książka została napisana w 2021 roku. Poszukaj książki freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Katarzyna Ślubowska
WYMIAR
10,43 MB
NAZWA PLIKU
Hashimoto. Poradnik pacjenta.pdf
ISBN
5108980864040

OPIS

Jestem lekarzem z wieloletnim doświadczeniem. Gdy zaczynałam pracę w poradni rodzinnej, nie spodziewałam się, że tak często będę przyjmować pacjentów z chorobą Hashimoto. Wiele informacji na temat tego schorzenia można znaleźć w Internecie. Niestety bywają one nieprawdziwe, wprowadzają pacjentów w błąd lub są niezrozumiałe. Z kolei podczas wizyty u lekarza zwykle brakuje czasu na rozwianie wszelkich wątpliwości zgłaszanych przez chorych. Właśnie z myślą o nich powstała ta książka.W poradniku w prosty i rzetelny sposób przedstawiłam najważniejsze informacje na temat choroby Hashimoto. Dowiesz się z niego między innymi:·Jak przebiega choroba Hashimoto i jakie może mieć powikłania.·Jak leczyć chorobę Hashimoto i czy można się od niej całkowicie uwolnić.·Jaką dietę stosować.·Jak pokonać trudności związane z chorobą, gdy planuje się ciążę.Katarzyna Ślubowska ukończyła Akademię Medyczną w Warszawie. W 2004 roku rozpoczęła pracę w Klinice Medycyny Transplantacyjnej i Nefrologii Szpitala Klinicznego Dzieciątka Jezus w Warszawie. W toku ścieżki zawodowej i naukowej uzyskała dwie specjalizacje (z interny i nefrologii) oraz tytuł doktora nauk medycznych. Od 2017 roku głównym miejscem jej pracy jest poradnia rodzinna. Jest cierpliwym, wsłuchującym się w pacjentów lekarzem.

wejdź na stronę hashimoto.pl Obecnie około 40 chorób zalicza się do autoimmunologicznych m.in. chorobę Hashimoto, chorobę Gravesa - Basedowa, HPU, cukrzycę (typ 1), choroby reumatyczne, chorobę Crohna, Celiakię, Miastenię i inne.Insulinooporność, HPU,KPU. Lista produktów kategorii Jak żyć z Hashimoto? Poradnik dla pacjenta / Poradniki Medyczne.

Rzetelne, wyczerpujące i przystępne kompendium wiedzy o chorobie Hashimoto dla chorych i ich bliskich napisane przez doświadczonego lekarza. W poradniku objaśniono, jak przebiega choroba Hashimoto i jakie może mieć powikłania.

POWIĄZANE KSIĄŻKI