AWESOME. Księga małych cudowności

AWESOME. Księga małych cudowności - Neil Pasricha | Freeangle.org Przeczytaj książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w Twojej przeglądarce. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 na Twoim smartfonie. I wiele więcej freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Neil Pasricha
WYMIAR
10,17 MB
NAZWA PLIKU
AWESOME. Księga małych cudowności.pdf
ISBN
3012746068704

OPIS

Najlepsze rzeczy na świecie są za darmo!Znasz ten moment, kiedy budzisz się rano i uświadamiasz sobie, że jest sobota? Kiedy kasjer w markecie otwiera nową kasę, a Ty jesteś nagle pierwszy w kolejce? Kiedy czujesz zapach deszczu na gorącym chodniku? Uda Ci się naprawić urządzenie elektryczne, uderzając w nie? A to dziwaczne uczucie, kiedy stoisz na środku przepełnionej stołówki z tacą z jedzeniem w ręku i nagle dostrzegasz, że kolega do Ciebie macha?KSIĘGA MAŁYCH CUDOWNOŚCI przypomina nam, że najlepsze rzeczy na świecie są za darmo (tak, twoja babcia miała rację). Przypomina nam o wszystkich tych rzeczach, których często nie dostrzegamy, a które sprawiają, że się uśmiechamy. Wzrusza ciepłymi i zabawnymi obserwacjami, każdy rozdział pozostawia po sobie niesamowite uczucie: TO CUDOWNE!Bo może naprawdę wszyscy jesteśmy tacy sami? I MAŁE CUDOWNOŚCI potrafią nas uszczęśliwiać?„Osobliwie ogrzewająca… idealna na deszczowe dni”.The New Yorker„Dostrzega małe przyjemności w życiu”.USA Today„KSIĘGA MAŁYCH CUDOWNOŚCI przypomni ci o tysiącach drobiazgów, które uczynią cię szczęśliwszym”.Gretchen Rubin, autorka Projektu Szczęście

Księga małych cudowności - opis ebooka . Najlepsze rzeczy na świecie są za darmo! Znasz ten moment, kiedy budzisz się rano i uświadamiasz sobie, że jest sobota? Kiedy kasjer w markecie otwiera nową kasę, a Ty jesteś nagle pierwszy w kolejce? Kiedy czujesz zapach deszczu na gorącym chodniku? Opis: AWESOME.

Przypomina nam o wszystkich tych rzeczach, których często nie dostrzegamy, a które sprawiają, że się uśmiechamy. Książka, którą dostałam na święta okazała się jednym z najlepszych prezentów, jest to ''Awesome. Księga małych cudowności''autor to Neil Pasricha jak sam o sobie pisze jest bestsellerem New York Timesa, autorem siedmiu książek, które sprzedały się w ponad 1 000 000 egzemplarzy. "Księga małych cudowności" przypomina nam, że najlepsze rzeczy na świecie są za darmo (tak, twoja babcia miała rację).

POWIĄZANE KSIĄŻKI