Frankly in Love

Frankly in Love - David Yoon | Freeangle.org Z przyjemnością przedstawiamy książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia, autorstwa Mauro Bonazziego. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 lub jakimkolwiek innym możliwym formacie freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
David Yoon
WYMIAR
7,80 MB
NAZWA PLIKU
Frankly in Love.pdf
ISBN
9309217514642

OPIS

Frank Li ma dwa imiona: amerykańskie Frank oraz koreańskie Sung-Min. Urodził się i dorastał w Kalifornii, w języku przodków zna zaledwie kilka słów. Mimo to jego rodzice oczekują, że zwiąże się z miłą Koreanką. Ale Frank spotyka się z Brit Means, dziewczyną swoich marzeń! Brit jest urocza, zabawna i inteligentna, ale… nie jest Koreanką.Rodzice Franka wiele poświęcili, żeby mógł dorastać w kraju nieograniczonych możliwości, jednak ich tradycyjna postawa nie pozwala mu być zwyczajnym amerykańskim nastolatkiem. Zdesperowany chłopak zrobi wszystko, by rodzice nie dowiedzieli się o randkach z Brit. Zwraca się o pomoc do córki przyjaciół rodziny, Joy Song…

As Ella mentions, "we all just want to love who we want to love." Not only are characters finding love in a romantic sense but characters also strengthen their family love through bonding and understanding. Frankly in love to niezwykle wartościowa historia z nurtu YA, ukryta pod powłoczką cukierkowego i uroczego opisu. Wielowarstwowa i wciągająca, a także wywołująca cały wachlarz emocji.

This book will be released on 17th September 2019 Plot : 4.5/5Character Development : 5/5Writing Style : 4.5/5Pacing : 4/5Personal Enjoyment… Frankly in Love. by David Yoon.

POWIĄZANE KSIĄŻKI