Francis alys reel – unreel. Katalog wystawy

Francis alys reel – unreel. Katalog wystawy - Francis Alys | Freeangle.org Z przyjemnością przedstawiamy książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia, autorstwa Mauro Bonazziego. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 lub jakimkolwiek innym możliwym formacie freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Francis Alys
WYMIAR
6,94 MB
NAZWA PLIKU
Francis alys reel – unreel. Katalog wystawy.pdf
ISBN
9093289090074

OPIS

Francis Alys odbył w latach 2010–2014 wiele podróży do Afganistanu, co miało związek z zaproszeniem artysty do udziału w dOCUMENTA (13). Publikacja ta jest zbiorem materiałów z różnych źródeł, takich jak filmy, obrazy, rysunki, kolaże, pocztówki, szkicowniki oraz inne formy dokumentacji, składających się na Projekty afgańskie Alysa. Podobnie jak w wypadku storyboardu lub archiwum, dokumentacyjna, a zarazem narracyjna struktura książki przywodzi na myśl dziennik podróży z przedstawieniami wizualnymi i notatkami.

Francis Alys odbył w latach 2010-2014 wiele podróży do Afganistanu, co miało związek z zaproszeniem artysty do udziału w dOCUMENTA (13). Publikacja ta, Francis Alÿs Reel Unreel Katalog wystawy, Księgarnia PWN Łódź zaprasza Francis Alys Reel Unreel.

Księgarnia internetowa merlin.pl Francis Alys odbył w latach 2010-2014 wiele podróży do Afganistanu, co miało związek z zaproszeniem artysty do udziału w dOCUMENTA (13). Publikacja ta jest zbiorem materiałów z różnych źródeł, takich jak filmy, obrazy, rysunki, kolaże, pocztówki, szkicown £27.93 - Francis Alys odbył w latach 2010-2014 wiele podróży do Afganistanu, co miało związek z zaproszeniem artysty do udziału w dOCUMENTA (13).

POWIĄZANE KSIĄŻKI