Elmer. Kolorowe przygody

Elmer. Kolorowe przygody - David McKee | Freeangle.org Z przyjemnością przedstawiamy książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia, autorstwa Mauro Bonazziego. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 lub jakimkolwiek innym możliwym formacie freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
David McKee
WYMIAR
6,31 MB
NAZWA PLIKU
Elmer. Kolorowe przygody.pdf
ISBN
8309048566177

OPIS

Elmer to słoń, do którego wszyscy przychodzą po radę. Zawsze podejmuje inicjatywę i potrafi zmotywować innych do działania. Jest dowcipny, cierpliwy, ma naturę badacza. Jego życiowe motto to: „sprawdźmy”, „poszukajmy”, „dowiedzmy się”. Umiejętności społeczne, pozycja w grupie i poczucie humoru - za to między innymi dzieci na całym świecie kochają Elmera. Książki o Elmerze, przetłumaczone na kilkadziesiąt języków, rozeszły się dotąd w niemal ośmiomilionowym nakładzie na całym świecie.W tomie nowe 4 opowiadania: Elmer i Super El, Elmer i wielki ptak, Elmer i Słonięty Mikołaj, Elmer i melodia

Książki i inne produkty w niskich cenach w księgarni internetowej czytam.pl. "Elmer. Kolorowe przygody "to jedna z tych książek, które warto mieć w swojej biblioteczce.

1/5 Elmer, słoń w kratkę, powstał w 1989 roku i od tej pory jego perypetie ciągle się mnożą, a rodzina rozrasta. W 2005 roku David McKee został nominowany przez międzynarodową sekcję IBBY (International Board of Books for Young People) do prestiżowej Nagrody im. Elmer to słoń, do którego wszyscy przychodzą po radę.

POWIĄZANE KSIĄŻKI