Szpaczek i papużka cieszą moje uszka

Szpaczek i papużka cieszą moje uszka - Agata Sitko | Freeangle.org Przeczytaj książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w Twojej przeglądarce. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 na Twoim smartfonie. I wiele więcej freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Agata Sitko
WYMIAR
8,51 MB
NAZWA PLIKU
Szpaczek i papużka cieszą moje uszka.pdf
ISBN
3534160188285

OPIS

Drodzy rodzice!Pewnie doskonale wiecie, że słuch to najbardziej rozwinięty zmysł u niemowlęcia. Został w pełni ukształtowany już w życiu płodowym, dlatego maluszek mógł wsłuchiwać się w głos swojej mamy jeszcze przed narodzinami! To właśnie dlatego nowo narodzone maleństwo uwielbia brzmienie tego głosu. Dzięki niemu czuje się niezwykle bezpiecznie, a właśnie dopiero wtedy świat przyciąga jego uwagę.Warto to wykorzystać, czytając niemowlęciu specjalnie dobrane teksty, które je zainteresują, a takie właśnie zawiera ta książeczka. Dzięki tej książeczce, czytanej przez najbliższą osobę, dziecko poczuje się pewnie i bezpiecznie, a wtedy szybciej będzie chłonąć otaczający je świat. Ta znakomita zabawa z pewnością zaprocentuje w przyszłości.

Darmowa Dostawa. Kup Teraz na merlin.pl dr rymcymcym.

Drodzy rodzice! Pewnie doskonale wiecie, że słuch to najbardziej rozwinięty zmysł u niemowlęcia. Został w pełni ukształtowany już w życiu płodowym, dlatego maluszek mógł wsłuchiwać się w głos swojej mamy jeszcze przed narodzinami! To właśnie ... Szpaczek i papużka cieszą moje uszka Agata Sitko, Bartosz Żukowski.

POWIĄZANE KSIĄŻKI