Miłość, psiakrew

Miłość, psiakrew - Ewa Nowacka | Freeangle.org PDF, TXT, FB2. ePUB. MOBI. Książka została napisana w 2021 roku. Poszukaj książki freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Ewa Nowacka
WYMIAR
6,42 MB
NAZWA PLIKU
Miłość, psiakrew.pdf
ISBN
6564447173057

OPIS

Miłość, od zawsze motor ludzkich poczynań, powinna być wieczna, bo przecież przetrwały przez stulecia opowieści o wielkich uczuciach Romea i Julii, Dantego i Beatrycze, Tristana i Izoldy... Ale czy miłość jest wieczna?Wiola, uczennica liceum, wychwalana przez matkę na każdym kroku, poznaje Daniela na osiemnastce swojego kolegi. Poznaje to chyba w tym wypadku za dużo powiedziane, ponieważ dziewczyna, nie znając nawet imienia chłopaka, proponuje mu wspólną noc. O ich potajemnym romansie dowiadują się wkrótce rodzice Wioli. Nie robią z tego jednak zbyt dużej afery i, co jest jeszcze dziwniejsze, zgadzają się na szalony pomysł swojej córki, która nagle postanawia wyjść za mąż. "Nikt nie wydaje się bardziej obcy niż ktoś, kogo się kiedyś kochało".Powieść Ewy Nowackiej to książka o różnych obliczach miłości - pierwszej miłości nastolatków i miłości przed wiekami, miłości budującej i niszczącej, szczęśliwej i nieszczęśliwej.

Wydawnictwo: inne Data wydania: 2010-08-06 Kategoria: Dla młodzieży ISBN: 978-83-7668-004- Liczba stron: 148. Ocena: 4 (1 głosów) 4.00 1 KUP TERAZ ... Miłość, od zawsze motor ludzkich poczynań, powinna być wieczna, bo przecież przetrwały przez stulecia opowieści o wielkich uczuciach Romea i Julii, Dantego i Beatrycze, Tristana i Izoldy...

Sprawdź też koniecznie recenzję "Miłość, psiakrew". Miłość psiakrew | Nowacka E. | OSSOLINEUM.

POWIĄZANE KSIĄŻKI