Katalog odznak klubów sportowych Warszawy i okolic do 1975 roku

Katalog odznak klubów sportowych Warszawy i okolic do 1975 roku - Andrzej Grabowski | Freeangle.org Z przyjemnością przedstawiamy książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia, autorstwa Mauro Bonazziego. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 lub jakimkolwiek innym możliwym formacie freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Andrzej Grabowski
WYMIAR
11,90 MB
NAZWA PLIKU
Katalog odznak klubów sportowych Warszawy i okolic do 1975 roku.pdf
ISBN
9546396256396

OPIS

Niniejszy tytuł jest pionierską próbą usystematyzowania i opisania odznak wydanych oficjalnie przez kluby sportowe działające na terenie Warszawy i województwa warszawskiego (w granicach administracyjnych obowiązujących do 1975 roku).Przedstawiono w nim historię klubów poprzez odznaki, będące świadectwem aktywności nie tylko sportowej. W czasach zaborów i walki o odzyskanie niepodległości często stanowiły one materialny wyraz przywiązania do tradycji narodowej, a także do regionu czy miasta. Znajdowało to również odzwierciedlenie w symbolice i barwach wydanych odznaczeń. Na ich przykładzie można też prześledzić różne koleje losu klubów, ich zmiany strukturalne i organizacyjne, fuzje i podziały, które wiązały się ze zmianą nazwy, barw i godła klubowego.

Przeczytaj opis książki "Katalog odznak klubów sportowych Warszawy i okolic do 1975 roku" a także poznaj jej ocenę. Sprawdź też koniecznie recenzję "Katalog odznak klubów sportowych Warszawy i Katalog odznak klubów sportowych Warszawy i okolic do 1975 roku | Grabowski Andrzej, Malinowski Zbigniew | Sendsport.

*FREE* shipping on qualifying offers. Katalog odznak klubow sportowych Warszawy i okolic do 1975 roku Sprawdź niskie ceny i kup Katalog odznak klubów sportowych Warszawy i okolic do 1975 roku w księgarni internetowej tantis.pl ⭐ Szybka wysyłka! Książka Katalog odznak klubów sportowych Warszawy i okolic do 1975 roku pochodzi z wydawnictwa Sendsport.

POWIĄZANE KSIĄŻKI