Kanioning

Kanioning - John Bull | Freeangle.org PDF, TXT, FB2. ePUB. MOBI. Książka została napisana w 2021 roku. Poszukaj książki freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
John Bull
WYMIAR
8,87 MB
NAZWA PLIKU
Kanioning.pdf
ISBN
6555455387817

OPIS

Kanioning to fantastyczne połączenie wspinaczki, pływania, zjazdów na linie i wędrówki. Przewodnik opisuje kaniony od Costa Brava, przez Pireneje po Prowansję, Sardynię i Majorkę.Kanioning, czyli przemieszczanie się w dół naturalnymi wąwozami, to szczególne połączenie wszystkiego, co najlepsze w różnego rodzaju przygodach. W kanionie przenosisz się zdobrze znanego sobie otoczenia do nowego świata. Jesteś tu tylko tymczasowym gościem, poruszającym się z biletem w jedną stronę — podążasz drogą wyznaczoną przez geograficzne ukształtowanie terenu, często niemożliwą do opuszczenia przez kilka kilometrów i prowadzącą w nieznane. Nawet łatwy, suchy kanion może tworzyć niezwykły nastrój, dzięki spektakularnym wysokim ścianom, które zamykają wąski kanał, czyniąc niemal niemożliwą natychmiastową ucieczkę. Dodając do tego głośny huk płynącej wody i kilka miejsc wymagających zjazdu na linie, otrzymasz warunki zapewniające niezapomniane emocje. Dopiero na samym dnie jeszcze raz wracasz do znanego sobie świata.[Ze wstępu]

Prekursorem tej dyscypliny jest francuski speleolog Édouard-Alfred Martel, który w 1888 roku przeszedł jaskinię Bramabiau, przez którą płynie ... Kanioning z Nevidio Canyoning - 100 euro od osoby (transport, jedzenie, sprzęt, przewodnik) Filmik z kanioningu: W tej sekcji. Europa Andora 2018 Ateny 2016 Babia Góra Balkan Trip 2015 - Djeravica Balkan Trip 2015 - Korab Balkan Trip 2015 - Musała Balkan Trip 2015 - Magli ... Bovec: zarezerwuj bilety na najpopularniejsze kanioning.

Kanioning Włochy 8 dni. Przygoda życia w stromych i ciasnych kanionach włoskiego rejonu Chiusaforte!Kompletny sprzęt.

POWIĄZANE KSIĄŻKI