Kadry prawdy czyli byłem wyrobnikiem tabloidu

Kadry prawdy czyli byłem wyrobnikiem tabloidu - Wojciech Wardejn | Freeangle.org PDF, TXT, FB2. ePUB. MOBI. Książka została napisana w 2021 roku. Poszukaj książki freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Wojciech Wardejn
WYMIAR
11,69 MB
NAZWA PLIKU
Kadry prawdy czyli byłem wyrobnikiem tabloidu.pdf
ISBN
5116454218707

OPIS

Jest to studium mechanizmów funkcjonowania hierarchii wartości w jednym z tzw. tabloidów. Autor – fotoreporter nie zatracił jednak do końca wrażliwości...Przybliża prawdę o medium wnikliwie i obrazowo. Osiąga to poprzez wierne relacje językowe. Dialogi pełne kolokwializmów, skrótowości, wyrazów dosadnych i niecenzuralnych. Tak porozumiewają się ludzie świata mediów.. Fotoreporter (wespół z dziennikarzem) realizuje często absurdalne polecenia, które budzą wewnętrzny sprzeciw. Książka odsłania manipulacje informacjami o zdarzeniach, nawet tych tragicznych. Te realia oddają klimat pracy w redakcji tego typu mediów. Pisarz wykorzystuje w niej swe wieloletnie doświadczenie.Liczne sytuacje śmieszą czytelnika swym komizmem. Wszystko to sprawia, że książkę czyta się dobrze.Profesorka liceum, do którego Autor kiedyś zabłądził

Data zakończenia 2018-11-01 - cena 24,99 zł KsiążkaKadry prawdy czyli byłem wyrobnikiem tabloidu - OutletautorstwaWojtek Wardejn ️ Zamów online w Księgarni Internetowej PWN Szanowny kliencie używamy cookies w celu świadczenia usług. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie.

Wardejn Wojtek. Szczegóły książki: Numer katalogowy: ...

POWIĄZANE KSIĄŻKI