Jego ekscelencja na herbatce z Göringiem

Jego ekscelencja na herbatce z Göringiem - Piotr Kitrasiewicz | Freeangle.org Z przyjemnością przedstawiamy książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia, autorstwa Mauro Bonazziego. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 lub jakimkolwiek innym możliwym formacie freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Piotr Kitrasiewicz
WYMIAR
9,29 MB
NAZWA PLIKU
Jego ekscelencja na herbatce z Göringiem.pdf
ISBN
6540775631224

OPIS

1940 roku w polskiej Szkole Podchorążych Camp de Coëtquidan we Francji, obozie szkoleniowym dla wojsk RP walczących u boku francuskiego sojusznika. Dwaj ochotnicy rozmawiają o łysiejącym postawnym mężczyźnie, do którego kadra odnosi się nieco inaczej niż do pozostałych. Zdziwieni ochotnicy dowiadują się, że wśród nich jest dyplomata, o którym pisano w gazetach, jeden z najbliższych współpracowników ministra spraw zagranicznych Józefa Becka. Pewnej niedzieli nawiązują z nim rozmowę. Lipski opowiada im o swoim życiu na placówce berlińskiej, kontaktach z Niemcami, odprężeniu w stosunkach między Rzeczpospolitą a Trzecią Rzeszą, a następnie nieoczekiwanym zwrocie politycznym, który w rezultacie doprowadził do wojny.

Lipski opowiada im o swoim życiu na placówce ... Ebook + książka Jego Ekscelencja na herbatce z Göringiem, Piotr Kitrasiewicz. EPUB,MOBI.

Nasze książki są dokładnie sprawdzone i jasno określamy stan każdej z nich. Nowa.

POWIĄZANE KSIĄŻKI