Z zagadnień nadzoru i kontroli organów władzy publicznej w Polsce. Tom III

Z zagadnień nadzoru i kontroli organów władzy publicznej w Polsce. Tom III - Marcin Konarski (red.) | Freeangle.org PDF, TXT, FB2. ePUB. MOBI. Książka została napisana w 2021 roku. Poszukaj książki freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Marcin Konarski (red.)
WYMIAR
3,17 MB
NAZWA PLIKU
Z zagadnień nadzoru i kontroli organów władzy publicznej w Polsce. Tom III.pdf
ISBN
4770953212978

OPIS

Kolejny tom pt. "Z Zagadnień Nadzoru I Kontroli organów władzy publicznej w Polsce" - cyklu wydawniczego, który ma na celu wielowymiarową i wielopłaszczyznową analizę zagadnień związanych z instytucjami nadzoru i kontroli w systemie organów ścigania władzy publicznej w Polsce...

Zobacz inne Prawo i administracja, najtańsze i najlepsze oferty, opinie.. Książka została przygotowana z myślą o wszystkich zainteresowanych problemami nadzoru i kontroli w systemie organów władzy publicznej w Polsce. Niniejsza publikacja może okazać się przydatna również dla studentów studiów prawniczych i administracyjnych. Książka została przygotowana z myślą o wszystkich zainteresowanych problemami nadzoru i kontroli w systemie organów władzy publicznej w Polsce.

Konarski (ed.), M. Woch (ed.), Warszawa 2015. Title: Z zagadnień nadzoru i kontroli organów władzy publicznej w Polsce Tom 2 księga PDF epub fb2 Created Date: 1/26/2018 10:34:57 AM Status cudzoziemca w świetle prawa polskiego, In: Z zagadnień nadzoru i kontroli organów władzy publicznej w Polsce, Tom II, M.

POWIĄZANE KSIĄŻKI