Z zagadnień nadzoru i kontroli organów władzy publicznej w Polsce. Tom II

Z zagadnień nadzoru i kontroli organów władzy publicznej w Polsce. Tom II - Marcin Konarski (red.) | Freeangle.org Z przyjemnością przedstawiamy książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia, autorstwa Mauro Bonazziego. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 lub jakimkolwiek innym możliwym formacie freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Marcin Konarski (red.)
WYMIAR
12,78 MB
NAZWA PLIKU
Z zagadnień nadzoru i kontroli organów władzy publicznej w Polsce. Tom II.pdf
ISBN
8107285781878

OPIS

Książka została przygotowana z myślą o wszystkich zainteresowanych problemami nadzoru i kontroli w systemie organów władzy publicznej w Polsce. Niniejsza publikacja może okazać się przydatna również dla studentów studiów prawniczych i administracyjnych.

zamówienie: 1 x sztuka: Koszt dostawy: Książka została przygotowana z myślą o wszystkich zainteresowanych problemami nadzoru i kontroli w systemie organów władzy publicznej w Polsce. Niniejsza publikacja może okazać się przydatna również dla studentów ... Z zagadnień nadzoru i kontroli organów władzy publicznej w Polsce.

Dostrzegając potrzebę rozwinięcia poddanych analizie zagadnień uznano, iż wymagają one dalszego naukowego pogłębienia, czego efektem będzie ukazanie się w najbliższym czasie, drugiego ... KsiążkaZ zagadnień nadzoru i kontroli organów władzy publicznej w Polsce Tom 3 ️ Zamów online w Księgarni Internetowej PWN Kup teraz. Cena 41,02 zł.

POWIĄZANE KSIĄŻKI