Vademecum czyszczenia i konserwacji monet

Vademecum czyszczenia i konserwacji monet - Bartosz Błądek | Freeangle.org Z przyjemnością przedstawiamy książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia, autorstwa Mauro Bonazziego. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 lub jakimkolwiek innym możliwym formacie freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Bartosz Błądek
WYMIAR
7,73 MB
NAZWA PLIKU
Vademecum czyszczenia i konserwacji monet.pdf
ISBN
1559493929808

OPIS

Publikacji na temat czyszczenia, przechowywania i konserwacji numizmatów pojawiło się kilka, jednak po raz pierwszy trafia w ręce Czytelnika książka wyczerpująco traktująca temat w odniesieniu do monet lustrzanych oraz bitych ze stopu zwanego Nordic Gold. Książka jest bogato ilustrowana, ukazuje temat praktycznie krok po kroku w taki sposób, że nawet osoba nie mająca większego doświadczenia powinna poradzić sobie z prezentowanymi tu metodami. Odnoszą się one w szczególnej mierze do numizmatów, ale ich jednoczesna delikatność oraz skuteczność powinna oddać znaczące usługi również zbieraczom staroci: żelazek, mosiężnych moździerzy, kubków i mis wykonanych z różnych metali, a nawet wydobytych z ziemi przedmiotów militarnych w postaci starych części broni i wyposażenia żołnierskiego.

Wydanie I, Warszawa 2011. Opis. Vademecum czyszczenia i konserwacji monet.

Publikacji na temat czyszczenia, przechowywania i konserwacji numizmatów pojawiło się kilka, jednak po raz pierwszy trafia w ręce Czytelnika książka wyczerpująco traktująca temat w odniesieniu do monet lustrzanych oraz bitych ze stopu zwanego Nordic Gold. Informacje o VADEMECUM CZYSZCZENIA I KONSERWACJI MONET - 3495298960 w archiwum Allegro. Data zakończenia 2013-08-30 - cena 39 zł Uwaga tylko teraz w jednej cenie 2 książki - Vademecum Czyszczenia i Konserwacji Monet i Vademecum Przechowywania i Katalogowania Monet! Przesyłka zostanie wysłana bezpłatnie listem poleconym .

POWIĄZANE KSIĄŻKI