Romeo i Julia. Bajki baletowe

Romeo i Julia. Bajki baletowe - Tadeusz Rybicki | Freeangle.org Z przyjemnością przedstawiamy książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia, autorstwa Mauro Bonazziego. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 lub jakimkolwiek innym możliwym formacie freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Tadeusz Rybicki
WYMIAR
4,13 MB
NAZWA PLIKU
Romeo i Julia. Bajki baletowe.pdf
ISBN
3196607174507

OPIS

Czy znacie historię Romea i Julii? Jeśli zobaczycie ją na scenie, opowiedzianą językiem tańca imuzyką, odnajdziecie w niej skrajnie różne uczucia: wielką miłość od pierwszego wejrzenia inienawiść trwającą od niepamiętnych czasów. Ta szekspirowska historia pokazuje, że nie warto się kłócić i chować w sobie urazy aby nie utracić tego, co najważniejsze. Romeo i Julia to już czwarty tom serii książek dla dzieci Bajki Baletowe.

Włoskie miasto od dawna dzieliła waśń między dwoma rodami: Kapuletich i Montekich. Stało się jednak tak, że mimo tej nienawiści młodziutka Julia i niewiele starszy Romeo zakochali się w sobie. Ta szekspirowska historia pokazuje, że nie warto się kłócić i chować w sobie urazy aby nie utracić tego, co najważniejsze.

Gardzina-Kubała - opis książki: Czy znacie historię Romea i Julii Jeśli zobaczycie ją na scenie opowiedzianą językiem tańca i muzyką odnajdziecie w niej skrajnie różne uczucia wielką miłość od pierwszego wejrzenia i nienawiść trwającą od niepamiętnych czasów. w Księgarni Internetowej PWN. ️ Wszystkie książki i multimedia z serii BAJKI BALETOWE w atrakcyjnych cenach.

POWIĄZANE KSIĄŻKI