Myślobieg

Myślobieg - Vala Pórsdottir | Freeangle.org PDF, TXT, FB2. ePUB. MOBI. Książka została napisana w 2021 roku. Poszukaj książki freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Vala Pórsdottir
WYMIAR
5,92 MB
NAZWA PLIKU
Myślobieg.pdf
ISBN
4953649885045

OPIS

„Myślobieg”, po islandzku ?ankaganga, to książka polsko-islandzkiego duetu! Owoc współpracy Agnieszki Nowak - ilustratorki i Vali ?órsdóttir - autorki tekstu. Książka z humorem i werwą opowiada o perypetiach i dylematach dziesięcioletniej Susanny, polsko-islandzkiej dziewczynki, która nie wie w końcu czy jest bardziej Polką, czy Islandką. Historię uzupełniają fantastyczne, nasycone szczegółem ilustracje, które wspaniale obrazują świat dziewczynki – jej odkrycia, radości, smutki i rozterki!

Książka z humorem i werwą opowiada o perypetiach i dylematach dziesięcioletniej Susanny, polsko-islandzkiej dziewczynki, która nie wie w końcu czy jest bardziej Polką, czy ... Informacje o Myślobieg Pankaganga - 6253700275 w archiwum Allegro. Data zakończenia 2016-11-22 - cena 24,75 zł Książka Myślobieg - Vala Porsdottir "Myślobieg", po islandzku pankaganga, to książka polsko-islandzkiego duetu! Owoc współpracy Agnieszki Nowak - ilustratorki i Vali ?órsdóttir - autorki tekstu.

11 zapraszamy do Badeta na premierę najnowszej książki wydawnictwa Widnokrąg. \u001EMyślobieg\u001D, po islandzku ţankaganga, to książka polsko-islandzkiego duetu, owoc współpracy Agnieszki Nowak - ilustratorki i Vali Ţórsdóttir - autorki tekstu.

POWIĄZANE KSIĄŻKI