Mądre bajki. Był sobie król (książka audio)

Mądre bajki. Był sobie król (książka audio) - praca zbiorowa | Freeangle.org PDF, TXT, FB2. ePUB. MOBI. Książka została napisana w 2021 roku. Poszukaj książki freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
praca zbiorowa
WYMIAR
9,24 MB
NAZWA PLIKU
Mądre bajki. Był sobie król (książka audio).pdf
ISBN
7946919818243

OPIS

Buka proponuje najmłodszym przezabawne historyjki z morałem. Słuchając ich, poznajemy gamę ciekawych charakterów, które jakże często spotykamy na co dzień: królewicza Dąsala, Błażka Wesołka, kapryśną królewnę, króla Lula Doskonałego. To właśnie od nich dzieci mogą się nauczyć, jaka jest siła uśmiechu, jak być dobrym przyjacielem i co zrobić, abynigdy nie wstać lewą nogą. Bajki w interpretacji Jerzego Stuhra, wzbogacone porywającą oprawą muzyczną młodych kompozytorów to najmilsza lekcja i przygoda, która nigdy się nie znudzi.Utwory znajdujące się na płycie:1. Danuta Wawiłow, Oleg Usenko - Bajka o królewiczu, kalejdoskopach i babie2. Wiera Badalska - Ballada o kapryśnej królewnie3. Danuta Wawiłow, Oleg Usenko - Bajka o stu królach Lulach4. Jerzy Harasymowicz - Bajka o królewnie, co spać nie chciała5. Wiera Badalska - Ballada o królewiczu Dąsalu Wąsatym

Wiera Badalska - Ballada o kapryśnej królewnie 3. Danuta Wawiłow, Oleg Usenko - Bajka o stu królach Lulach 4. Mądre bajki.

Słuchając ich, poznajemy gamę ciekawych charakterów, które jakże często spotykamy na co dzień: królewicza Dąsala, Błażka Wesołka,... Akademia Rozwoju Wyobraźni BUKA Ebooki - Audiobook - Dla dzieci - przeczytaj opinie, kupuj online ... Książka Był sobie król autorstwa Wawiłow Danuta, Usenko Oleg, Badalska Wiera, Harasymowicz Jerzy , dostępna w Sklepie EMPIK.COM w cenie 33,99 zł .

POWIĄZANE KSIĄŻKI