Zdrowa rozmowa

Zdrowa rozmowa - praca zbiorowa | Freeangle.org PDF, TXT, FB2. ePUB. MOBI. Książka została napisana w 2021 roku. Poszukaj książki freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
praca zbiorowa
WYMIAR
8,64 MB
NAZWA PLIKU
Zdrowa rozmowa.pdf
ISBN
1021330159092

OPIS

Właściwa komunikacja jest jedną z podstawowych potrzeb i oczekiwań chorego i jego opiekunów nieformalnych oraz dopełnieniem leczenia, opieki pielęgnacyjnej, pracy socjalnej i innych czynności podejmowanych przez zespół pracowników i wolontariuszy. Podnoszenie umiejętności komunikacyjnych przez osoby profesjonalnie zajmujące się chorym może wpływać na ich stosunek do własnej aktywności zawodowej, ułatwiając współpracę z chorymi i motywując do respektowania zaleceń lekarskich i pielęgniarskich?

Ile jeszcze pięknych historii mogą zapleść zręczne ręce… Więcej. zdrowa rozmowa ... Zdrowa Głowa - rozmowy, dyskusje, wymiana doświadczeń has 34,353 members.

Pandemia COVID-19 okrutnie przypomniała nam, że zdrowie ludzi jest silnie związane ze stanem ekosystemu. Éloi Laurent od kilkunastu lat poszukuje wskaźników gospodarczych alternatywnych wobec wzrostu PKB.

POWIĄZANE KSIĄŻKI