Z zagadnień nadzoru i kontroli organów władzy publicznej w Polsce. Tom IV

Z zagadnień nadzoru i kontroli organów władzy publicznej w Polsce. Tom IV - Marcin Konarski (red.) | Freeangle.org Przeczytaj książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w Twojej przeglądarce. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 na Twoim smartfonie. I wiele więcej freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Marcin Konarski (red.)
WYMIAR
4,49 MB
NAZWA PLIKU
Z zagadnień nadzoru i kontroli organów władzy publicznej w Polsce. Tom IV.pdf
ISBN
5947311249164

OPIS

Niniejszy tom jest czwartym z kolei, w którym prezentujemy Czytelnikom efekty badań naukowych z zakresu nadzoru i kontroli organów władzy publicznej w Polsce. Tom ten jest dziełem 12 autorów, zarówno teoretyków, jak i praktyków, skupiających swoje zainteresowania naukowe na zagadnieniach związanych przede wszystkim z szeroko rozumianym prawem administracyjnym, jak również z innymi gałęziami prawa, gdzie wspólny mianownik dla dociekań naukowych stanowią podstawowe formy oceny działalności organów władzy publicznej, a mianowicie nadzór i kontrola. Poszczególni autorzy dokonują w swoich tekstach szczegółowej analizy przedmiotowych zagadnień ze szczególnym uwzględnieniem relacji zachodzących między organami władzy publicznej w Polsce. Przenikanie się kompetencji z kolei ma bardzo duży wpływ na działalność całego systemu prawnego na terenie Rzeczypospolitej Polskiej.

Autorami książki są Marcin Konarski, Marek Woch. Należy do gatunków: nauki społeczne, polityka.

Tom 4 autorstwa Opracowanie zbiorowe , dostępna w Sklepie EMPIK.COM w cenie . Przeczytaj recenzję Z zagadnień Nadzoru I Kontroli organów władzy publicznej w Polsce.

POWIĄZANE KSIĄŻKI