Szkoła Duchowa Złotego Różokrzyża. Lectorium Rosicrucianum. Współczesna wspólnota duchowa

Szkoła Duchowa Złotego Różokrzyża. Lectorium Rosicrucianum. Współczesna wspólnota duchowa - Konrad Dietzfelbinger | Freeangle.org Przeczytaj książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w Twojej przeglądarce. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 na Twoim smartfonie. I wiele więcej freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Konrad Dietzfelbinger
WYMIAR
3,31 MB
NAZWA PLIKU
Szkoła Duchowa Złotego Różokrzyża. Lectorium Rosicrucianum. Współczesna wspólnota duchowa.pdf
ISBN
4048976355621

OPIS

Także i dzisiaj istnieją ugrupowania, które działając z inspiracji żywych sił Ducha, nie chcą niczego innego, jak tylko szczerze dążyć do Prawdy i zrealizować swoje życiowe przeznaczenie.Niniejsza książka opisuje współczesną szkołę duchową – Międzynarodową Szkołę Złotego Różokrzyża, działającą w pięćdziesięciu sześciu krajach w świecie, jej powstanie, duchowe korzenie, cel i zadanie oraz pracę wykonywaną na rzecz ludzkości.

Tematy dotyczyć będą procesu odnowy: świadomości człowieka i otaczającego go świata. Odkryć, rozpoznać, zrozumieć, przeżyć. Kup teraz na Allegro.pl za 4,99 zł - Szkoła duchowa Złotego Różokrzyża - Dietzfelbinger z miasta Białystok.

w Holandii trafiła trzy lata temu do Polski. Jej światową siedzibą jest holenderski Haarlem. Lectorium Rosicrucianum (Rozekmis Pers) ...

POWIĄZANE KSIĄŻKI