Okno

Okno - Marika Krajniewska | Freeangle.org Przeczytaj książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w Twojej przeglądarce. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 na Twoim smartfonie. I wiele więcej freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Marika Krajniewska
WYMIAR
5,35 MB
NAZWA PLIKU
Okno.pdf
ISBN
1112162132132

OPIS

Subtelny, ale świdrujący duszę - taki jest najnowszy tomik opowiadań Mariki Krajniewskiej, zatytułowany „Okno”. To nacechowane dużą dawką emocji teksty o tym, co się czai za oknem sąsiedniego domu. O duszach jego mieszkańców, których być może znamy. O ludziach, którzy są wśród nas. O jednych myślimy, od innych odwracamy spojrzenia. Każdy z nas ma swoje okno. Na świat, na ludzi, na życie. Zajrzyj przez okno. Otwórz je. Znajdź to, czego inni nie odnajdą.Krajniewska w swoich opowiadaniach prowadzi nas do okien niezwykłych. Niektóre chce się otworzyć na oścież, aby jej piękny świat za nimi zobaczyć dokładniej, niektóre chciałoby się szczelnie okleić najczarniejszą folią, a przez niektóre chciałoby się natychmiast w desperacji wyskoczyć. O tym przed jakie okno trafiłeś dowiadujesz się zazwyczaj dopiero w ostatnim akapicie, jeśli nie w ostatnim zdaniu. Po drodze do nich czytasz niezwykłe historie.

OKNA KacprzaK OKNO PCV 1465X535 Nowe! Szybka wysyłka! Wyposażenie wnętrz » Drzwi - okna - schody. 330 zł. Okna PVC, okna drewniane, okna aluminiowe, drzwi, rolety.

Oprócz tego dysponujemy pełną ofertą osłon przeciwsłonecznych oraz ogrodzeń - zarówno stalowych jak i aluminiowych. W związku z Zarządzeniem nr 104/2020 Rektora PW z dnia 30 września 2020 r. w sprawie funkcjonowania Politechniki Warszawskiej w okresie epidemii COVID-19 Biuro Ośrodka Kształcenia na Odległość OKNO PW od dnia 19 października 2020 r.

POWIĄZANE KSIĄŻKI