Modlitwa czy medytacja?

Modlitwa czy medytacja? - Osho | Freeangle.org PDF, TXT, FB2. ePUB. MOBI. Książka została napisana w 2021 roku. Poszukaj książki freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Osho
WYMIAR
12,43 MB
NAZWA PLIKU
Modlitwa czy medytacja?.pdf
ISBN
5097277834391

OPIS

Każda z 10 książeczek Mini-serii znanego nauczyciela duchowego OSHO to zapis jego oryginalnych wykładów. Z właściwym sobie, nieco sarkastycznym, poczuciem humoruOSHO jasno i zrozumiale przekazuje wiedzę, która posłuży naszemu rozwojowi, naszej przemianie osobistej. Inaczej spojrzymy na partnera, na swoje dzieci, przyjrzymysię samym sobie.Współcześni ludzie zapomnieli jak należy się modlić - uważają, że modlitwę znajdą w kościele, meczecie lub synagodze - a to zupełnie gdzie indziej należy jej szukać. Gdzie oraz czym różni się ona od medytacji? Czy medytacja wyklucza, czy dopełnia modlitwę? Posłuchaj...

Dodatkowo medytacja poprawia naszą pamięć, dodaje energii, a także uodparnia na stres. Medytacja chrześcijańska w tym sensie jest pokrewna starożytnej praktyce modlitwy serca czy prawosławnej praktyce Modlitwy Jezusowej. Jest jednak różną od nich praktyką.

5,0 / 10 3 ocen 0 opinii . Wydawnictwo: Nowy Horyzont religia .

POWIĄZANE KSIĄŻKI