Iluzjon

Iluzjon - Marcin Strzelecki | Freeangle.org PDF, TXT, FB2. ePUB. MOBI. Książka została napisana w 2021 roku. Poszukaj książki freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Marcin Strzelecki
WYMIAR
5,32 MB
NAZWA PLIKU
Iluzjon.pdf
ISBN
3250428186611

OPIS

5 lutego 1993 roku na planie filmu „Śmierć jak kromka chleba” o pacyfikacji kopalni Wujek zginął dwunastoletni chłopiec ? Grzegorz Nowak. Wśród wielu narodowych bohaterów on na zawsze pozostanie… Anonimowy.„Iluzjon” Marcina Strzeleckiego to fikcja literacka oparta na autentycznym wydarzeniu. Opowiada o zmaganiach Autora historii o Anonimowym z Cenzorem i Autorytetem, a także o skomplikowanych relacjach z chorującym na raka ojcem, który był legendą śląskiej Solidarności. To również książka o miłości, ale przede wszystkim o anonimowym Bohaterze, który zginął w fikcyjnej rzeczywistości i anonimowym autorze, ukrywającym się za swoim dziełem.Marcin Strzelecki ? scenarzysta telewizyjny, autor scenariuszy i dialogów do licznych polskich seriali. W 2006 roku jako główny scenarzysta wygrał konkurs TVP na najlepszy godzinny serial telewizyjny projektem „Pogoda na piątek” (emisja TVP 2).

20 na film o Jerzym Kukuczce pt. „Jurek", w reżyserii Pawła Wysoczańskiego.

Od 4 października kino Iluzjon zainauguruje działalność na Mokotowie. Witamy w Iluzjon Art Cafe, magicznym miejscu w centrum Sandomierza, gdzie klimatyczna muzyka, jedzenie i atmosfera zagwarantują przyjemnie spędzony czas. Oferta Specjalna.

POWIĄZANE KSIĄŻKI