Gówno się pali

Gówno się pali - Petr Sabach | Freeangle.org PDF, TXT, FB2. ePUB. MOBI. Książka została napisana w 2021 roku. Poszukaj książki freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Petr Sabach
WYMIAR
5,56 MB
NAZWA PLIKU
Gówno się pali.pdf
ISBN
6121741650303

OPIS

Gówno się pali to zbiór zabawnych historii o odwiecznej walce płci, dorastaniu i miłości w czasach reżimu komunistycznego. Wszystko opowiedziane z typowo czeskim słodko-gorzkim humorem. Książka stała się bestsellerem u naszych południowych sąsiadów, a na jej podstawie został nakręcony kultowy film Pod jednym dachem (Pelíšky)

Drugie wydanie Gówno się pali to najsłynniejsza, książka Petra Šabacha, aż piętnaście razy wznawiana w Czechach. Na jej podstawie znane filmowe trio Jan Hřebejk - Petr Jarchovský - Ondřej Trojan nakręcili kultowy już w Czechach film Pelíšky (polski tytuł Pod jednym dachem). „Gówno się pali" to absolutny czeski bestseller, książka 15 razy wznawiana za naszą południową granicą.

Wydawnictwo Afera - literatura czeska dla wszystkich GÓWNO TEŻ SIĘ PALI: najświeższe informacje, zdjęcia, video o GÓWNO TEŻ SIĘ PALI; Legenda hip-hopu Public Enemy: Kolejnym krokiem władzy będzie przejęcie totalnej kontroli nad internetem Gówno się pali już od 15,80 zł - od 15,80 zł, porównanie cen w 32 sklepach. Zobacz inne Hobby, rozrywka, najtańsze i najlepsze oferty, opinie.. Petr Sabach - polska strona jednego z najpopularniejszych prozaików czeskich, autora bestsellerowej książki pt.

POWIĄZANE KSIĄŻKI