Zarządzanie zasobami emocjonalnymi

Zarządzanie zasobami emocjonalnymi - Mariusz Kusion | Freeangle.org PDF, TXT, FB2. ePUB. MOBI. Książka została napisana w 2021 roku. Poszukaj książki freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Mariusz Kusion
WYMIAR
11,8 MB
NAZWA PLIKU
Zarządzanie zasobami emocjonalnymi.pdf
ISBN
9577024493877

OPIS

Mariusz S. Kusion - publicysta, poeta, animator kultury. Działacz organizacji pozarządowych. Ukończył studia na kierunkach: prawo i stosunki międzynarodowe. Publikował w pismach literackich, antologiach, wydawnictwach pokonkursowych i na poetyckich pocztówkach. Tłumaczony na język angielski i włoski. Podejmuje wspólne projekty z twórcami muzyki, tańca, teatru i sztuk plastycznych. Na przykład: spektakl multimedialny pt. „Ubierz mnie w słowa” (teatr „ToTu”, Wrocław). Jest jednym z uczestników projektu „Czas Zatrzymać, Czas Zobaczyć”, w ramach którego bogato ilustrowane wiersze ukazały się w kalendarzu na rok 2015/2016 i stały się również kanwą wideoklipów. Debiutuje w 2015 roku tomem pt. „Zarządzanie zasobamiemocjonalnymi” wydanym przez Fundację Centrum Rozwoju Kultury i Edukacji, w serii: Biblioteka Poezji /Na Krechę.

Ewolucja sprawowania funkcji personalnej W minionych latach w zarządzaniu w sferze ludzkiej można wyróżnić trzy istotnie różniące się generacje, od zarządzania personelem, poprzez zarządzanie zasobem ludzkim do zarządzania kapitałem ludzkim (tab. 1).

KUSION Społeczność . Ranking czytelników ; Oficjalne recenzje Społeczność .

POWIĄZANE KSIĄŻKI