Sztuka jazdy konnej

Sztuka jazdy konnej - Hubert Szaszkiewicz | Freeangle.org Przeczytaj książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w Twojej przeglądarce. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 na Twoim smartfonie. I wiele więcej freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Hubert Szaszkiewicz
WYMIAR
5,83 MB
NAZWA PLIKU
Sztuka jazdy konnej.pdf
ISBN
8015366974306

OPIS

Książka Pana Huberta Szaszkiewicza , utytułowanego jeźdźca, Mistrza Polski, uczestnika Mistrzostw Europy i Pucharów Narodów w skokach. Książka jest zbiorem rad dotyczących zarówno prawidłowej pracy z koniem, jak i prowadzenia zawodnika w stronę poziomu Mistrzowskiego. Korzystając ze swojej wiedzy i zdobytych doświadczeń treningowych, przedstawił "gotową recepturę" treningu koni i jeźdźca od podstaw.Bardzo ciekawa i rzeczowa książka-bezcenna w bibliotece każdego koniarza.Hubert Szaszkiewicz (1948 Kraków)Jeździec: Mistrz Polski Juniorów WKKW, V-Mistrz Polski Seniorów w Skokach, uczestnik Mistrzostw Europy, uczestnik Pucharów Narodów.Hodowca: kierownik Stadniny Koni Moszna (1977-1990), współtwórca Stadniny Koni Okoły (1990-2000).Trener: Kadry Olimpijskiej - Ateny 2000, wieloletni trner kadry seniorów, młodych jeźdźców i juniorów.Trener medalistów i reprezentantów polski: Rudolfa Mrugały, Zygmunta Rozpleszcza, Krzysztofa Kordysza, Krzysztofa Praska, Julii Zawady i Marka Wacławika.H.W.Johanssmann:"...W twojej książce jeźdźcy skokowi i ich trenerzy odnajdą szereg przydatnych wskazówek, które stanowią uzupełnienie praktycznego treningu. Pozwalają też właściwie ukierunkować szkolenie konia. Poprawny trening to najważniejszy warunek dla zapewnienia dobrej kondycji fizycznej i psychicznej pary sportowej."Franke Sloothaak:".. Jazda-trening-szkolenie: 3 elementy, które są podstawą wszystkiego. Podręcznik Huberta będzie szczególnie przydatną lekturą dla młodych jeźdźców, wnosząc ważny wkład w przyszłość tego sportu. To fundament jeździectwa w Polsce."Ulrich Kirchhoff:"...Hubert! To jest bardzo dobrze napisane. Twoja książka jest super! Naprawdę wspaniała!!! Czytanie jej było dla mnie dużym przeżyciem."Antoni Pacyński:"...Książka ujmuje opisywane problemy w sposób bardzo przekonywujący, wychodząc do wielu lekcji z odpowiedniego: dosiadu, balansu, rozluźnienia , o czym w pogoni za szybkim sukcesem często się zapomina. Uczy pokory dla wielkości sportu."Krzysztof Ludwiczak:"...Autor podjął się próby stworzenia uniwersalnego systemu szkolenia dla instruktorów. Korzystając ze swojej wiedzy i zdobytych doświadczeń treningowych, przedstawił "gotową recepturę" treningu konia i jeźdźca od podstaw do momentu osiągnięcia poziomu mistrzowskiego. Bardzo ciekawa i rzeczowa książka, polecam ją wszystkim osobom związanym z jeździectwem."

Doświadczenia, wskazówki i sposoby treningu od samego Mistrza. Sztuka jazdy, w tym skoków, i wygrywania zawodów, na przykładzie realnych koni, prawdziwych wyzwań i osobistych doświadczeń.

Wspaniałe leśne tereny. Nauka jazdy to nie tylko zabawa na padoku ale także miłość do zwierzęcia, wzajemny szacunek i zaufanie oraz piękno otaczającej przyrody. Wykwalifikowani instruktorzy z pasją przelewają te wartości na adeptów tej trudnej sztuki - jazdy konnej.

POWIĄZANE KSIĄŻKI