RzeczpostApokaliptyczna Polska

RzeczpostApokaliptyczna Polska - Adam Magdoń | Freeangle.org Z przyjemnością przedstawiamy książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia, autorstwa Mauro Bonazziego. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 lub jakimkolwiek innym możliwym formacie freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Adam Magdoń
WYMIAR
8,7 MB
NAZWA PLIKU
RzeczpostApokaliptyczna Polska.pdf
ISBN
7209136510455

OPIS

Obraz Polski zniszczonej wskutek wojny nuklearnej. Futurystyczna wizja społeczeństwa, które tylko z pozoru tak bardzo różni się od tego, jakie znamy...Gdy zawodzą pokojowe metody zaprowadzania porządku, a władza skłóconych elit politycznych ociera się o totalitaryzm, granice między dobrem i złem zdają się zacierać.Pomiędzy tym, co prawe, a tym, co słuszne, pozostaje już tylko miejsce na krwawe zmagania wyjętych spod prawa ludzi z bezwzględnymi oddziałami Katów ? specpolicji upoważnionej do wykonywania wyroków śmierci bez procesu.Intrygi polityczne, przemoc i zdrada z jednej strony, a walka o ideały oraz odrobinę miłości w zbrutalizowanym i cynicznym świecie z drugiej, stają się chlebem powszednim szlachetnych łotrów oraz samozwańczych bohaterów.

Obraz Polski po wojnie nuklearnej. Intrygująca wizja społeczeństwa, które tylko z pozoru tak bardzo różni się od tego, jakie znamy. Obraz Polski zniszczonej wskutek wojny nuklearnej.

Ocena: 4 (1 głosów) 4.00 1 RzeczpostApokaliptyczna Polska - Magdoń Adam - Kup książkę w niskiej cenie na Livro.pl. Szybka i bezpieczna dostawa.

POWIĄZANE KSIĄŻKI