Robak Lolek w podróży

Robak Lolek w podróży - Anna Litwinek | Freeangle.org PDF, TXT, FB2. ePUB. MOBI. Książka została napisana w 2021 roku. Poszukaj książki freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Anna Litwinek
WYMIAR
4,56 MB
NAZWA PLIKU
Robak Lolek w podróży.pdf
ISBN
7052028432908

OPIS

Trzecia część z serii przygód robaczka Lolka. Książeczka edukacyjna, przeznaczona dla dzieci w wieku od 18 miesięcy. Wielobarwne, w całości kartonowe wydanie, w dużym formacie wygodnym dla dziecięcych rączek, na wyjątkowej jakości papierze.Dzięki pięknym, malarskim ilustracjom maluch podróżuje wraz z robaczkiem Lolkiem przez ziemię, wodę i powietrze , a przy tym rozwija swoją wrażliwość estetyczną.Nasze książki mogą służyć jako pomoce dydaktyczne zgodne z Pedagogiką Montessori: są adekwatne do etapu rozwoju dziecka, cechują się wysoką jakością wykonania, zawierają wiedzę z otoczenia dziecka, jednocześnie inspirując artystycznie i pobudzając zmysł plastyczny.

... Anna Litwinek Robak Lolek w podróży. Antropologia lasu Leśnicy a percepcja i kształtowanie wizerunków przyrody w Polsce Konczal Agata Agnieszka.

Wielobarwne, w całości kartonowe wydanie, w dużym formacie wygodnym dla dziecięcych rączek, na ... Robak Lolek w podróży - Trzecia część z serii przygód robaczka Lolka. Książeczka edukacyjna, przeznaczona dla dzieci w wieku od 18 miesięcy.

POWIĄZANE KSIĄŻKI