Przerywam zmowę milczenia

Przerywam zmowę milczenia - Jan Paweł Mic Abp Lenga | Freeangle.org Przeczytaj książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w Twojej przeglądarce. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 na Twoim smartfonie. I wiele więcej freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Jan Paweł Mic Abp Lenga
WYMIAR
12,59 MB
NAZWA PLIKU
Przerywam zmowę milczenia.pdf
ISBN
8385720082657

OPIS

Ksiądz Arcybiskup był już dwukrotnie gościem programu „Brzytwa, czyli ostro na każdy temat”. Niczego w tych programach nie owijał w bawełnę. Mówił o kryzysie w Kościele, o destrukcyjnej działaniu Bergoglio, którego nie nazywał papieżem, z tego względu, że jak powiedział, ma bardzo poważne wątpliwości co do tego czy jest on następca św. Piotra, o tym, że jednym z największych zagrożeń są dla współczesnego Kościoła ruchy charyzmatyczne i o wielu innych sprawach.Te jego przemyślenia można znaleźć

Chrystus powołał go w latach siedemdziesiątych z polskiego miasta, które znalazło się po zawierusze historii na terenie sowieckiego imperium. Książka Przerywam zmowę milczenia O kryzysie w Kościele, herezji, apostazji i grzechach zaniedbania, pochodzi z wydawnictwa Św. Tomasza z Akwinu.

Publikacja jest pracą zbiorową . Należy do gatunków: religie i mitologie, religie, katolicyzm.

POWIĄZANE KSIĄŻKI