Portret z wilczą jagodą

Portret z wilczą jagodą - Krystyna Wrońska | Freeangle.org Przeczytaj książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w Twojej przeglądarce. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 na Twoim smartfonie. I wiele więcej freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Krystyna Wrońska
WYMIAR
10,61 MB
NAZWA PLIKU
Portret z wilczą jagodą.pdf
ISBN
1201666641222

OPIS

Dla podkreślenia spójności zapisanych poetyckich epizodów swe wypowiedzi autorka układa w cykle (...). Odczytujemy zatem sekwencje wierszy modlitewnych, medytacyjnych, miłosnych, elegijnych, żałobnych. Wskazać należy okolicznościowe pacierze odmawiane przez różne postaci, lirykę żalu w osobistym z Umarłą czy kolędy i pastorałki osadzone w polskich lokalnych realiach, zabarwione scenami rodzajowymi, zaludnione ludowymi bohaterami, stylizowane na teksty folklorystyczne (...).Różne gatunki i rodzaje doświadczenia jednoczy wrażliwość na naturę, opisywaną z żarliwościąoraz duchowym zaangażowaniem.- Z posłowia Wojciecha Ligęzy.

Tytuł / nazwa. Autor / wykonawca / reżyser ... Portret z wilczą jagodą 2018 .

Tematy i Bazę preparatu stanowi naturalny olej z konopi siewnych, który wzbogacony został o liczne ekstrakty ziołowe oraz olejki eteryczne. Konopny balsam rozgrzewający z wilczą jagodą działa rozgrzewająco, nadaje się do stosowania w okolicach stawów.

POWIĄZANE KSIĄŻKI