Lama Lenka i zabawa z przyjaciółmi

Lama Lenka i zabawa z przyjaciółmi - Patrycja Filak | Freeangle.org PDF, TXT, FB2. ePUB. MOBI. Książka została napisana w 2021 roku. Poszukaj książki freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Patrycja Filak
WYMIAR
10,28 MB
NAZWA PLIKU
Lama Lenka i zabawa z przyjaciółmi.pdf
ISBN
9856740774033

OPIS

Lama lenka, Byczek Franek, Kotka Zuzia i Piesek Janek wybierają się na spacer, ale jak to często w życiu bywa, każde z nich chce robić coś zupełnie innego. W końcu sytuacja robi się tak trudna, że nie wiedzą, co mają robić. Jednak Kotka Zuzia wpada na genialny pomysł. Czy pomoże przyjaciołom rozwiązać ich problem?W tej części przygód Lamy Lenki czytelnicy, wspólnie z bohaterami, uczą się, jak radzić sobie w konfliktowych sytuacjach. Przygotowanie planu działania, jasne wyrażanie swoich pragnień i otwarcie się na potrzeby innych pozwala małemu dziecku lepiej odnaleźć się w trudnej sytuacji i realizować swoje marzenia. Książka została przygotowana przez parę rodziców psychologów.

W końcu sytuacja staje się tak trudna, że nie wiedzą, co mają robić. Jednak Kotka Zuzia wpada na genialny pomysł. Lama Lenka, Piesek Janek, Kotka Zuzia i Byczek Franek cały dzień się bawią, wymyślając coraz to większe atrakcje.

W końcu sytuacja staje się tak trudna, że nie wiedzą, co mają robić. Jednak Kotka Zuzia wpada na genialny pomysł.

POWIĄZANE KSIĄŻKI