Być wiernym ojczyźnie

Być wiernym ojczyźnie - Adam Palmrich | Freeangle.org Z przyjemnością przedstawiamy książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia, autorstwa Mauro Bonazziego. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 lub jakimkolwiek innym możliwym formacie freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Adam Palmrich
WYMIAR
8,97 MB
NAZWA PLIKU
Być wiernym ojczyźnie.pdf
ISBN
6926234566137

OPIS

Autor był dowódcą placówki Armii Krajowej „ŻURAW”, działającej w Zakopanem w latach 1943-45 i w swoich wspomnieniach opisuje działania nie tylko dowodzonej przez siebie jednostki, ale także współpracujących z nią innych grup podziemia zakopiańskiego: S3, „Rettungstelle” i grupy „Radosławskiego”. Na podstawie własnych przeżyć i doświadczeń skrupulatnie ? a zarazem ciekawie ? dokumentuje dramatyczne niekiedy akcje ruchu oporu w stolicy Tatr i na Podhalu. Ukazuje ludzi, którzy naprawdę byli zaangaż

Data zakończenia 2019-12-14 - cena 28,43 zł Nie przegapisz żadnej oferty! Obserwujesz to wyszukiwanie. Gdy pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię mailowo.

Książki i inne produkty w niskich cenach w księgarni internetowej czytam.pl. Być wiernym ojczyźnie - opis produktu: Autor był dowódcą placówki Armii Krajowej "ŻURAW", działającej w Zakopanem w latach 1943-45 i w swoich wspomnieniach opisuje działania nie tylko dowodzonej przez siebie jednostki, ale także współpracujących z nią innych grup podziemia zakopiańskiego: S3, "Rettungstelle" i grupy "Radosławskiego". MSZ przyjęło nowe motto; jest to fragment przysięgi żołnierzy Armii Krajowej: "Być wiernym Ojczyźnie mej, Rzeczpospolitej Polskiej" - Informacje o BYĆ WIERNYM OJCZYŹNIE, ADAM PALMRICH - 8441010406 w archiwum Allegro. Data zakończenia 2019-12-16 - cena 25,44 zł Być wiernym ojczyźnie - Adam Palmrich - opis książki: Autor był dowódcą placówki Armii Krajowej "ŻURAW", działającej w Zakopanem w latach 1943-45 i w swoich wspomnieniach opisuje działania nie tylko dowodzonej przez siebie jednostki, ale także współpracujących z nią innych grup podziemia zakopiańskiego: S3, "Rettungstelle" i grupy "Radosławskiego". „Być wiernym Ojczyźnie mej, Rzeczypospolitej Polskiej" Kiedy myślimy o 14 lutego, zapewne jako pierwsze skojarzenie pojawia się nam przed oczami bukiet kwiatów, bombonierka w kształcie serca czy amor który zaraz „upoluje" jakąś parę zakochanych.

POWIĄZANE KSIĄŻKI