Zasady zwycięzców

Zasady zwycięzców - Bodo Schäfer | Freeangle.org Z przyjemnością przedstawiamy książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia, autorstwa Mauro Bonazziego. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 lub jakimkolwiek innym możliwym formacie freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Bodo Schäfer
WYMIAR
5,60 MB
NAZWA PLIKU
Zasady zwycięzców.pdf
ISBN
8372059974998

OPIS

Co powstrzymuje wielu ludzi przed tym, aby wiedli życie, którego pragną? Po prostu nie znają zasad, według których żyją wszyscy zwycięzcy. W niniejszej książce Bodo Schäfer opisuje 30 zasad, których nauczył się, aby w wieku trzydziestu lat zostać milionerem. Również Ty skorzystaj teraz z tej sprawdzonej wiedzy. Wówczas tylko w ciągu jednego miesiąca zaczniesz wieść życie, którego pragniesz – i na które zasługujesz. Każdego dnia przeczytaj po prostu jedną zasadę – i patrz, jak Twoje marzenia stają się rzeczywistością.

Zobacz inne Pozostałe poradniki, najtańsze i najlepsze oferty, opinie.. Bodo Schäfer - Zasady zwycięzców. Bodo Schafer niemiecki trener, uznawany za najlepszego Money Coacha w Europie.

Tak spełniają się Twoje marzenia" - Bodo Schäfer Co powstrzymuje wielu ludzi przed tym, aby wiedli życie, którego pragną? Po prostu nie znają zasad, według których żyją wszyscy zwycięzcy. W swojej książce "Zasady zwycięzców.

POWIĄZANE KSIĄŻKI