List z detencji

List z detencji - Wojciech Borkowski | Freeangle.org PDF, TXT, FB2. ePUB. MOBI. Książka została napisana w 2021 roku. Poszukaj książki freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Wojciech Borkowski
WYMIAR
4,42 MB
NAZWA PLIKU
List z detencji.pdf
ISBN
2465397713118

OPIS

"Cieszę się, ze Wojciech Hieronymus Borkowski ma swoją książkę poetycką, że te łamiące tabu szalone wiersze docierają, chociaż trochę późno, do czytelnika. To jest radykalna propozycja, w której nie ma lirycznego ładu i nastroju, ale jest rozpędzona kompulsywnie karuzela wyobraźni, świadomości i mowy. Unoszony przez tę moc skojarzeń, resentymentów, lektur, poeta zawiesza logikę czasu, miejsca, percepcji, konwencji w celu ukazania chaotycznej istoty naszego płynnego świata - realnego i wyobrażonego. Ta neurasteniczna i metafizyczna opowieść nie układa się w zbawczą relację, ale znakomicie prezentuje labirynty i symbole łaknącego prawdy i ukojenia umysłu. To autentyczny głos poezji polskiej. Polecam!" - Kazimierz Brakoniecki.

Darmowy transport od 159 zł. Przekonaj się sam! Zazwyczaj kiedy biorę do ręki czyjś tomik, mam do czynienia z poezją, która dotyczy jakiegoś wycinka życia Autora, ma zamkniętą konstrukcję, zbudowaną wokół jednej wyraźnej koncepcji, przewodniego tematu.

Szybka i bezpieczna dostawa. Promocje nawet do -35%.

POWIĄZANE KSIĄŻKI