Kwintesencja (Aforyzmy)

Kwintesencja (Aforyzmy) - Tomasz Wargala | Freeangle.org PDF, TXT, FB2. ePUB. MOBI. Książka została napisana w 2021 roku. Poszukaj książki freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Tomasz Wargala
WYMIAR
8,50 MB
NAZWA PLIKU
Kwintesencja (Aforyzmy).pdf
ISBN
5827605802059

OPIS

Kolekcja lapidarnych myśli i cytatów Tomasza Wargali.W 2014 roku autor otrzymał światowe wyróżnienie w międzynarodowym konkursie aforystycznym Premio Internazionale per l'Aforisma "Torino in Sintesi". To jedno z najwyższych osiągnięć polskiej aforystyki w historii.„Kwintesencja” Tomasza Wargali to niezwykły tomik zawierający kompilację krótkich lecz bogatych myślowo cytatów. Autor w zwięzły i dociekliwy sposób ilustruje otaczający nas świat, rzeczywistość w której żyjemy. Nazwać je złotymi myśla

To jedno z najwyższych osiągnięć polskiej aforystyki w historii. "Kwintesencja" Tomasza... Kolekcja lapidarnych myśli i cytatów Tomasza Wargali.W 2014 roku autor otrzymał światowe wyróżnienie w międzynarodowym konkursie aforystycznym Premio Internazionale per l'Aforisma "Torino in Sintesi".

Aforyzmy (Tomasz Wargala). ⇨ Zobacz i zamów z dostawą już od 6,99 zł Promocje nawet do -50%, kliknij i sprawdź > Cytaty, sentencje i aforyzmy o przyrodzie.

POWIĄZANE KSIĄŻKI