Emilka i gwiazdka z nieba

Emilka i gwiazdka z nieba - Kamila Stokowska | Freeangle.org Z przyjemnością przedstawiamy książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia, autorstwa Mauro Bonazziego. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 lub jakimkolwiek innym możliwym formacie freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Kamila Stokowska
WYMIAR
10,94 MB
NAZWA PLIKU
Emilka i gwiazdka z nieba.pdf
ISBN
4360426214064

OPIS

Nocne niebo jest piękne i pełne tajemnic. Czym są migoczące jasne punkciki? Jakie planety krążą wokół Słońca? Czy Saturn stroi się w biżuterię? Odkryj razem z Emilką planety i niesamowite zbiory gwiazd!Seria „Ziarenka piasku” to cykl lekkich, zabawnych i edukacyjnych opowiastek dla dzieci od trzech do sześciu lat. Każda książeczka zawiera rozwijające i twórcze zadania, które zachęcają do przyglądania się światu, zadawania pytań i szukania odpowiedzi.

Jest to dialog mamy z córką na temat gwiazd i planet, które pojawiają się na niebie po zajściu słońca. Moja kosmiczna ekscytacja nieco wraz z upływem lat uleciała, ale czytając książkę "Emilka i gwiazdka z nieba" Kamili Stokowskiej, poczułam się znowu jak ten mały radosny pyłek patrzący w granatową otchłań. Pozycja jest elementem serii "Ziarenka piasku" Wydawnictwa Lemoniada, czyli lekkich, zabawnych opowiastek edukacyjnych ... Nocne niebo jest piękne i pełne tajemnic.

Promocje nawet do -35%. Sprawdź! Informacje o Emilka i gwiazdka z nieba - 8486503208 w archiwum Allegro.

POWIĄZANE KSIĄŻKI