Dzień Babci i Dziadka. Przygody Fenka

Dzień Babci i Dziadka. Przygody Fenka - praca zbiorowa | Freeangle.org Z przyjemnością przedstawiamy książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia, autorstwa Mauro Bonazziego. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 lub jakimkolwiek innym możliwym formacie freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
praca zbiorowa
WYMIAR
9,52 MB
NAZWA PLIKU
Dzień Babci i Dziadka. Przygody Fenka.pdf
ISBN
7185479772657

OPIS

Styczeń to wyjątkowy miesiąc. I to wcale nie dlatego, że jest pierwszy w całym roku. Styczeń jest szczególny, ponieważ wtedy swoje święto mają cztery bardzo ważne dla Fenka osoby: jego babcie i dziadkowie.Dzięki tej książeczce Twoje dziecko:- pozna kolejne dwa święta: Dzień Babci i Dzień Dziadka;- dowie się, kiedy je obchodzimy;- znajdzie inspirację na prezenty z okazji święta dziadków;- przypomni sobie, że dziadkowie to rodzice rodziców.

6 zł ... Styczeń jest szczególny, ponieważ wtedy swoje święto mają cztery bardzo ważne dla Fenka osoby: jego babcie i dziadkowie.

Data zakończenia 2020-03-25 - cena 8,24 zł Dzień Babci i Dziadka Przygody Fenka, , 7,8 zł. Styczeń to wyjątkowy miesiąc.

POWIĄZANE KSIĄŻKI