Dzieci psychiatryka dalsze losy

Dzieci psychiatryka dalsze losy - Sara Romska | Freeangle.org Z przyjemnością przedstawiamy książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia, autorstwa Mauro Bonazziego. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 lub jakimkolwiek innym możliwym formacie freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Sara Romska
WYMIAR
12,84 MB
NAZWA PLIKU
Dzieci psychiatryka dalsze losy.pdf
ISBN
2492082712255

OPIS

Opowieści te stanowią kontynuację książki „Dzieci psychiatryka. Historie z ich życia”. Opowiadają o trudnym starcie po wyjściu z oddziału psychiatrycznego w Bolanowie. Znajdziemy tu dramatyczne przeżycia, powroty do nałogów, walkę o przetrwanie i poszukiwanie własnej tożsamości, a także marzenia o miłości, tolerancji i akceptacji, które w zetknięciu z okrutną rzeczywistością i kruchością charakterów prowadzą do porażek, ale i oczekiwanego szczęścia. Przeczytamy o społecznych sierotach i problemach adopcyjnych rodziców, którymi niejednokrotnie stają się babcie i dziadkowie. Dowiemy się, na co zwrócić uwagę, by ustrzec dziecko przed zagrożeniami płynącymi z sieci i w realnym świecie, oraz jak rozprawiano się z pedofilią w PRL-u, czytając relacje ich ofiar na temat traumatycznych przeżyć (wciąż bolesnych mimo upływu czasu).

Historie z ich życia". Opowiadają o trudnym starcie po wyjściu z oddziału psychiatrycznego w Bolanowie.

Znajdziemy tu dramatyczne przeż Dzieci psychiatryka - dalsze losy - Ceny już od 7,75 zł Porównaj ceny i zobacz opinie w 2 sklepach. Zobacz inne E-Beletrystyka, najtańsze i najlepsze oferty tylko na Ceneo.pl Dzieci psychiatryka.

POWIĄZANE KSIĄŻKI