Dzieci psychiatryka

Dzieci psychiatryka - Sara Romska | Freeangle.org Z przyjemnością przedstawiamy książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia, autorstwa Mauro Bonazziego. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 lub jakimkolwiek innym możliwym formacie freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Sara Romska
WYMIAR
12,6 MB
NAZWA PLIKU
Dzieci psychiatryka.pdf
ISBN
1603268466371

OPIS

Książka "Dzieci psychiatryka" ukazuje problemy współczesnej młodzieży wynikające z bardzo różnych przyczyn (przypadek, środowisko, towarzystwo) i jednocześnie jest ostrzeżeniem dla rodziców, na co powinni zwrócić uwagę w wychowaniu dzieci.Książka składa się z trzech równorzędnych wątków wzajemnie się przeplatających. Główny wątek to pamiętnik Natalii, która opisuje swoje patologiczne relacje z rodziną, destrukcyjne zachowania i proces demoralizacji. Drugi to przeżycia dzieci, ich losy, które zaprowadziły je do tego samego miejsca — szpitala psychiatrycznego oddziału o wzmożonym zabezpieczeniu. Trzeci dotyczy pracy oddziału, regulaminu, którego muszą przestrzegać dzieci oraz niezwykłych zdarzeń szokujących nawet odporny personel.

Znajdziemy tu dramatyczne przeżycia, powroty do nałogów, walkę o przetrwanie i poszukiwa Zobacz 13 odpowiedzi na pytanie: Jak można trafić do psychiatryka? hmm ja trafilem do psychiatryka jak zjadłem 25 ketonalow przepilem wodka i podcialem sb zyly -.-nie placi sie najpierw trafilem na ojon 2 dni pod kroplowka a potem na psychiiatryk ja mam 16 lat wiec bylem na odzdziale dla dzieci i mlodziezy wiec powiem ci ze w tym miejscu nie bylo zle bylo co robic byli fajni luidzie ... Oferta firmy to Książka \Dzieci psychiatryka\ ukazuje problemy współczesnej młodzieży wynikające z bardzo różnych przyczyn (przypadek, środowisko, towarzystwo) i jednocześnie jest ostrzeżeniem dla rodziców, na co powinni zwrócić uwagę w wychowaniu dzieci. Książka składa się z trzech równorzędnych wątków wzajemnie się przeplatających. „Dzieci psychiatryka.

WYBIERZ RODZAJ DOSTĘPU. KUP I POBIERZ. Dzieci psychiatryka - dalsze losy - mobi, epub - opis produktu: Trudny start w dorosłe życie, przepełniony wzlotami i upadkami dzieci z Bolanowa.

POWIĄZANE KSIĄŻKI