Bajkopis Stwórz własną książkę

Bajkopis Stwórz własną książkę - praca zbiorowa | Freeangle.org Z przyjemnością przedstawiamy książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia, autorstwa Mauro Bonazziego. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 lub jakimkolwiek innym możliwym formacie freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
praca zbiorowa
WYMIAR
4,42 MB
NAZWA PLIKU
Bajkopis Stwórz własną książkę.pdf
ISBN
8871008259831

OPIS

„Bajkopis. Stwórz własną książkę!” to prawdziwa książka w twardej oprawie, którą od początku do końca stworzycie sami. Znajdziecie w niej 30 stron czekających na zapełnienie niewiarygodnymi przygodami, które zależą wyłącznie od Waszej wyobraźni. Do twórczej dyspozycji oddajemy Wam również „pomysłownik”, który pomoże każdemu dziecku (i dorosłemu też!) znaleźć pomysł na bohatera własnej książki Twórcza zabawa na długie godziny gwarantowana!

Zamów dostawę do dowolnego salonu i zapłać przy odbiorze! „Bajkopis. Stwórz własną książkę!" to prawdziwa książka w twardej oprawie, którą od początku do końca stworzycie sami.

Stwórz własną książkę!", który sprawdzi się doskonale, gdy mamy wokół więcej małych-wielkich twórców! Książka, nie-książka, dla wszystkich małych i dużych, którzy chcieliby stworzyć swoją własną książkę. Pod kolorową obwolutą znajdziesz makietę do samodzielnego wykonania ... "Bajkopis.

POWIĄZANE KSIĄŻKI