Parkingowy

Parkingowy - Tadeusz Zając | Freeangle.org Przeczytaj książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w Twojej przeglądarce. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 na Twoim smartfonie. I wiele więcej freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Tadeusz Zając
WYMIAR
8,7 MB
NAZWA PLIKU
Parkingowy.pdf
ISBN
8138222813458

OPIS

Z pomocą zakochanej w nim dziewczyny Anny, Artur bierze rewanż na byłym, zdradzieckim partnerze. Historia ta dzieje się w końcu lat dziewięćdziesiątych ubiegłego wieku. Widzimy w tle polskie przemiany polityczne, obyczajowe i społeczne. W książce, na drugim planie, przewija się również problem lustracji, często niesprawiedliwej, krzywdzącej ludzi. Lustracja w różnych przejawach jest ciągle aktualna. Nieraz lustracyjne brudy odżyją w przyszłości… Tadeusz ZającAutor książki Tadeusz Zając jest z

osób lubi to · 7 osób mówi o tym · 21 726 użytkowników tu było. Zapraszamy do baru i na parkiet!!! Praca Parkingowy - Tysiące ofert pracy w portalu Praca.pl.

Zapraszamy do baru i na parkiet!!! Praca Parkingowy - Tysiące ofert pracy w portalu Praca.pl. Zaaplikuj teraz i zdobądź najlepszą pracę w Twoim mieście jako: Parkingowy. System parkingowy Galerii Młociny został zaprojektowany z myślą o wygodzie klientów.

POWIĄZANE KSIĄŻKI