Mag z innego wymiaru

Mag z innego wymiaru - Władysław Adamski | Freeangle.org Przeczytaj książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w Twojej przeglądarce. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 na Twoim smartfonie. I wiele więcej freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Władysław Adamski
WYMIAR
8,97 MB
NAZWA PLIKU
Mag z innego wymiaru.pdf
ISBN
4002847841204

OPIS

Jak przystało na gatunek fantasy możemy spodziewać się magii, czarnoksiężników i niezwykłych istot. Wszystko to kręci się wokół podróży do światów równoległych. Podobnie jak w innych swoich książkach autor podejmuje problematykę czasu. Różne światy i czas płynący z różną szybkością umożliwiają podróżowanie bohaterom do wielu epok. Nie brakuje niezwykłych zwrotów akcji i zaskakujących rozstrzygnięć.

W poszukiwaniu tożsamości" jest kontynuacją przygód pochodzącego z Ziemi maga Argosa. Przechodzenie przez portale czasoprzestrzenne bywa ryzykowne.

Przeczytaj recenzję Mag z innego wymiaru. Zamów dostawę do dowolnego salonu i zapłać przy odbiorze! Książka Mag z innego wymiaru W poszukiwaniu tożsamości, pochodzi z wydawnictwa Autorskie.

POWIĄZANE KSIĄŻKI