Likwidator w Hiszpanii 1937

Likwidator w Hiszpanii 1937 - Ryszard Dąbrowski | Freeangle.org PDF, TXT, FB2. ePUB. MOBI. Książka została napisana w 2021 roku. Poszukaj książki freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Ryszard Dąbrowski
WYMIAR
7,6 MB
NAZWA PLIKU
Likwidator w Hiszpanii 1937.pdf
ISBN
1822609209068

OPIS

Zapraszamy do lektury nowej odsłony kultowego już komiksu „Likwidator” znanego rysownika Ryszarda Dąbrowskiego!Tym razem bohater przenosi się w czasie do ogarniętej wojną domową Hiszpanii 1936 roku. Likwidator przyłącza się do kolumny anarchistów jadących na front i swoim starym zwyczajem urządza radosną masakrę - tym razem skierowaną w oddziały faszystowskie generała Franco. Nie oszczędza też komunistów i księży oraz walczy ze strasznym demonem Jezulogiem, odpowiedzialnym za religijny fanaty

Komiks wydany przed Oficynę Wydawniczą Bractwo Trojka we współpracy z Federacją Anarchistyczną, opatrzony wstępem historycznym ze zdjęciami archiwalnymi. Książka „Likwidator w Hiszpanii 1937" - oprawa miękka - Wydawnictwo Bractwo Trojka. KUP «Likwidator w Hiszpanii 1937 - Ryszard Dąbrowski (2013)» [KSIĄŻKA] Autor: Ryszard Dąbrowski ★ Niska cena tylko: 26.44 ★ Zamów już dziś - Natychmiastowa wysyłka ★ 30 dni na zwrot ★. Książka Likwidator w Hiszpanii 1937 - Dąbrowski Ryszard Kup Najtaniej w Księgarni Internetowej Selkar.pl Błyskawiczna Wysyłka w 24h Zapraszamy do lektury nowej odsłony kultowego już komiksu ?Likwidator? znanego rysownika Ryszarda Dąbrowskiego! Tym razem bohater przenosi się w czasie do ogarniętej wojną domową Hiszpanii 1936 roku.

Okładka miękka. Wydawnictwo Bractwo Trojka.

POWIĄZANE KSIĄŻKI