Fenomen miejsc biesiadnych w mieście

Fenomen miejsc biesiadnych w mieście - Anna Lorens | Freeangle.org PDF, TXT, FB2. ePUB. MOBI. Książka została napisana w 2021 roku. Poszukaj książki freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Anna Lorens
WYMIAR
9,72 MB
NAZWA PLIKU
Fenomen miejsc biesiadnych w mieście.pdf
ISBN
8030807035000

OPIS

O FUNDACJI Działalność Fundacji im. Stefana Kuryłowicza ma na celu wspieranie i promocję odważnej i odpowiedzialnej twórczości architektonicznej. Patron Fundacji wierzył, że ład architektoniczno - urbanistyczny można osiągnąć dzięki mądrej współpracy profesjonalistów z różnych dziedzin.

W ofercie posiadamy książki ciekawe, nietuzinkowe i wyjątkowe - niemal z każdej dziedziny! Znajdziecie u nas tytuły poc Anna Lorens Abstract Festive Places - A Space of Interaction Between High and Low Culture In a City of the 21st Century The goal of this study is to demonstrate the influence of Serwis dla miłośników książek. Opinie, recenzje książek i oceny czytelników, wirtualna biblioteczka i rekomendacje książek.

Strona ksiegarnia.pwn.pl korzysta z plików cookies w celu dostarczenia Ci oferty jak najlepiej dopasowanej do Twoich oczekiwań i preferencji, jak również w celach marketingowych i analitycznych. ... Jesteśmy dystrybutorem małych, niszowych wydawnictw.

POWIĄZANE KSIĄŻKI