Anarchia w obrazkach

Anarchia w obrazkach - Clifford Harper | Freeangle.org Z przyjemnością przedstawiamy książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia, autorstwa Mauro Bonazziego. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 lub jakimkolwiek innym możliwym formacie freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Clifford Harper
WYMIAR
10,38 MB
NAZWA PLIKU
Anarchia w obrazkach.pdf
ISBN
7013810307551

OPIS

Bardzo popularne grafiki Harpera, tworzone na wzór XIX-wiecznych drzewo- i linorytów zamieszczanych w prasie rewolucyjnej uderzają ekspresyjnością. Świetna lektura dla początkujących adeptów ruchu anarchistycznego, którzy chcieliby się dowiedzieć czegokolwiek o swoich ideowych matkach, dziadkach i prababkach. Coś w rodzaju elementarza historii wyklętej, której nie uświadczycie w programach szkolnych, a przecież tak ważnej dla obrazu współczesnego świata. Clifford Harper sam będąc anarchistą, podchodzi oczywiście z dużą sympatią do swych ideowych antenatów, jednak nie pomija mrocznych fragmentów historii ruchu anarchistycznego, co należy zaliczyć na jego korzyść.

Wydawnictwo Bractwo Trójka Oficyna Wydawnicza. Księgarnia internetowa merlin.pl Podręcznik do politologii Anarchia w obrazkach - od 14,64 zł, porównanie cen w 6 sklepach.

20.00 z ... Clifford Harper - Anarchia w Obrazkach. Londyn 1987.

POWIĄZANE KSIĄŻKI