Zawiść. Utajnione cierpienie

Zawiść. Utajnione cierpienie - Zbigniew O.frankowski | Freeangle.org Przeczytaj książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w Twojej przeglądarce. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 na Twoim smartfonie. I wiele więcej freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Zbigniew O.frankowski
WYMIAR
4,31 MB
NAZWA PLIKU
Zawiść. Utajnione cierpienie.pdf
ISBN
9640051718323

OPIS

"Człowiek nie jest wolny od zawiści, bez względu na miejsce, czas i środowisko, w którym się znajduje" - otwarcie i bez ogródek pisze o. Zbigniew Frankowski w swej debiutanckiej książce pt. "Zawiść".Niezwykle szczegółowo analizuje każdy niemal aspekt tej emocji, starając się odpowiedzieć na wiele pytań z nią związanych: Jak często stykamy się z zawiścią? Czy jest konieczne przechodzenie przez przykry proces poznawania tej emocji? A może lepiej zdystansować się od niej w skuteczny sposób? Pełna przykładów z życia codziennego, książka o. Frankowskiego jest owocem jego długoletnich studiów nad tym zagadnieniem, wielogodzinnych spotkań z różnymi osobami i żywych dyskusji na temat zawiści, dlatego może być pomocna w radzeniu sobie z okolicznościami zawiści, które rzeczywiście bywają niezmiernie przykre, a czasami wręcz paraliżujące.

Utajnione cierpienie. w księgarni internetowej tantis.pl ⭐ Szybka wysyłka! Zawiść.

Przeczytaj recenzję Zawiść Utajnione cierpienie / Paulinianum. Zamów dostawę do dowolnego salonu i zapłać przy odbiorze! Zawiść Utajnione cierpienie / Paulinianum "Człowiek nie jest wolny od zawiści, bez względu na miejsce, czas i środowisko, w którym się znajduje" - otwarcie i bez ogródek pisze o.

POWIĄZANE KSIĄŻKI