Przyszłość pewnej przenośni. Przyczynek do pytania o historię sztuki

Przyszłość pewnej przenośni. Przyczynek do pytania o historię sztuki - Piotr Graczyk | Freeangle.org Z przyjemnością przedstawiamy książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia, autorstwa Mauro Bonazziego. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 lub jakimkolwiek innym możliwym formacie freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Piotr Graczyk
WYMIAR
4,94 MB
NAZWA PLIKU
Przyszłość pewnej przenośni. Przyczynek do pytania o historię sztuki.pdf
ISBN
1049972065976

OPIS

Esej nagrodzony główną nagrodą w III edycji Konkursu o Nagrodę im. Barbary Skargi. Rozprawa o sztuce, o której sam Autor mówi:"Schiller pisał, że sztuka jest pięknym kłamstwem, a centralna hipoteza eseju Przyszłość pewnej przenośni głosi, że kłamstwo to rozumieć można jako przeniesienie, w sensie zapożyczonym od psychoanalizy. Narzędziem tego przeniesienia sztuki są przenośnie, w których zakochuje się użytkowniczka/użytkownik sztuki"Spis treści1. Incipit tragoedia2. Mit3. Technika4

Rozprawa o sztuce, o której sam Autor mówi: "Schiller pisał, że sztuka jest pięknym kłamstwem, a centralna hipoteza eseju Przyszłość pewnej przenośni głosi, że kłamstwo to rozumieć można jako przeniesienie, w sensie zapożyczonym od psychoanalizy. Narzędziem tego przeniesienia sztuki są ... Informacje o Przyszłość pewnej przenośni Przyczynek do - 8030314669 w archiwum Allegro.

Rozprawa o sztuce, o której sam Autor mówi: Schiller pisał, że sztuka jest pięknym kłamstwem, a centralna hipoteza eseju Przyszłość pewnej przenośni głosi, że kłamstwo... 14.78 20.00 5.22 .

POWIĄZANE KSIĄŻKI