Od komunikacji do manipulacji DVD zeszyt naukowy

Od komunikacji do manipulacji DVD zeszyt naukowy - Paweł Znyk | Freeangle.org Przeczytaj książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w Twojej przeglądarce. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 na Twoim smartfonie. I wiele więcej freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Paweł Znyk
WYMIAR
4,53 MB
NAZWA PLIKU
Od komunikacji do manipulacji DVD zeszyt naukowy.pdf
ISBN
8069915525320

OPIS

Posiadanie wiedzy z zakresu komunikacji stwarza możliwość poznawania i rozumienia ludzkich zachowań, ale również otwiera drogę do manipulowania i sterowania przekonaniami oraz decyzjami innych ludzi. Z manipulacją mamy do czynienia nie tylko wtedy, gdy osiąga się swoje cele przez wprowadzenie w błąd uczestników działania, ale też kiesy tendencyjnie gloryfikuje sie własną działalność i równocześnie w złym świetle stawia się motywy i osiągnięcia przeciwnika. Książka w absolutnie bezkompromisowy sposób opisuje mechanizmy wywierania wpływu i manipulowania informacjami. Autor poza swymi własnymi przemyśleniami, w sposób prosty i przejrzysty, umiejętnie zebrał najbardziej trafne spostrzeżenia na temat manipulacji wielu polskich i zagranicznych specjalistów, nieraz reprezentujących skrajnie odmienne poglądy. Zeszyt naukowy powstał na bazie książki "Od komunikacji do manipulacji". Zeszyt naukowy powstał na bazie książki "Od komunikacji do manipulacji", która w absolutnie bezkompromisowy sposób opisuje mechanizmy wywierania wpływu i manipulowania informacjami. W niniejszym zeszycie zostały dwa rozdziały pochodzące z tej książki: "Manipulacja jako psychologiczna operacja dezinformacji" i "Rola technik manipulacyjnych w kształtowaniu opinii publicznej".

⇨ kup w CzaryMary.pl Przeczytaj opis ⇨ Opis: Od komunikacji do manipulacji z płytą DVD - Znyk Paweł. Posiadanie wiedzy z zakresu komunikacji stwarza możliwości poznawania i rozumienia ludzkich zachowań, ale również otwiera drogę do manipulowania i sterowania przekonaniami oraz decyzjami innych ludzi.Z manipulacją mamy do czynienia nie tylko wtedy, gdy osiąga się swoje cele przez wprowadzenie w błą uczestników ... Od komunikacji do manipulacji z płytą DVD Paweł Znyk.

Księgarnia Bonito.pl - Od komunikacji do manipulacji DVD zeszyt naukowy, cena: 13,93 zł KUP «Od Komunikacji Do Manipulacji Dvd Zeszyt Naukowy - Orłowski Stanisław» [KSIĄŻKA] Autor: Orłowski Stanisław ★ Niska cena tylko: 15.48 ★ Zamów już dziś - Natychmiastowa wysyłka ★ 30 dni na zwrot ★. Posiadanie wiedzy z zakresu komunikacji stwarza możliwość poznawania i rozumienia ludzkich zachowań, ale również otwiera drogę do manipulowania i sterowania przekonaniami oraz decyzjami innych ludzi. Z manipulacją mamy do czynienia nie tylko wtedy, gdy osiąga się swoje cele przez wprowadzenie... Sprawdź niskie ceny i kup Od komunikacji do manipulacji DVD zeszyt naukowy w księgarni internetowej tantis.pl ⭐ Szybka wysyłka! Zeszyt naukowy powstał na bazie książki "Od komunikacji do manipulacji", która w absolutnie bezkompromisowy sposób opisuje mechanizmy wywierania wpływu i manipulowania informacjami.

POWIĄZANE KSIĄŻKI