Wieść Niesie po Lesie

Wieść Niesie po Lesie - Anna Miarczyńska | Freeangle.org Przeczytaj książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w Twojej przeglądarce. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 na Twoim smartfonie. I wiele więcej freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Anna Miarczyńska
WYMIAR
8,31 MB
NAZWA PLIKU
Wieść Niesie po Lesie.pdf
ISBN
8513174209901

OPIS

„Wieść Niesie po Lesie” to książka stworzona w duchu naszej rodzimej kultury i wiedzy. Związana jest ze słowiańską tradycją ? z różnych powodów wypieraną latami, a która teraz powoli, na nowo się odradza, zgodnie z potrzebą… Pomaga nam odkryć swoje korzenie, swoją tożsamość… nasz związek z innymi Ludźmi Ziemi ? naszymi Siostrami i Braćmi, z Przyrodą ? Matką Ziemią… Pomaga przypomnieć sobie Prawa Natury, które znane były od zawsze wszystkim rdzennym kulturom…Dla dzieci świat ukazany na tych kar

Skip navigation ... Kolorowanka Wieść niesie po lesie - Słowiańskie opowieści - Duration: 3:14. Wieść niesie po lesie - Anna Miarczyńska.

Pomaga nam odkryć swoje korzenie, swoją tożsamość… nasz związek z innymi ... Wieść niesie po lesie już od 19,00 zł - od 19,00 zł, porównanie cen w 27 sklepach. Zobacz inne Literatura dla dzieci i młodzieży, najtańsze i najlepsze oferty, opinie.. „Wieść Niesie Po Lesie" to książka nie tylko piękna i mądra, z pomysłem, ale przede wszystkim książka bardzo potrzebna.

POWIĄZANE KSIĄŻKI