Owej ciszy w pąs

Owej ciszy w pąs - Bylińska Danuta Capliez-delcroix | Freeangle.org Z przyjemnością przedstawiamy książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia, autorstwa Mauro Bonazziego. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 lub jakimkolwiek innym możliwym formacie freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Bylińska Danuta Capliez-delcroix
WYMIAR
12,74 MB
NAZWA PLIKU
Owej ciszy w pąs.pdf
ISBN
2987980864662

OPIS

Tak w kilku zdaniach autorka pisze o sobie na pierwszych stronach książki: „Duszka spod lasu, tak mnie nazwano w burgundzkiej wiosce – region Francji, gdzie mieszkam od 26 lat. W Polsce, moim cichym zakątkiem twórczym, oazą spokoju pośród leśnej ciszy, pól i łąk jest również mała wieś nad jeziorem w Nienawiszczu.Podzielona na dwa ‘światy’ codzienność przebiegam wygładzając chwile, a czas ulatuje z wiatrem uczuć moich... Tobie dziś piszę. Nienawiszcz – Salornay sur Guye.”. Pierwszy z wierszy pt. Nad wierzchołkami poetka poświęca swojej przyjaciółce, także poetce – śp. Elżbiecie Korjat. Dogodny format i waga książki zachęca do zabierania lektury ze sobą. Bez problemu zmieści się w każdej damskiej torebce. Polecamy zatem.delikatnych płatków bieltak poranek rosą kroczygdzie tęsknoto biec chcesz gdzietam gdzie szumią smukłe brzozygdzie zaparty w ciszy tchemtrwał wpatrzony zachwyt chwilioniemiałej przycichł szeptw sen najczulszy pieśnią miłą/szept/

KryWaj Książki - Literatura piękna - Poezja - przeczytaj opinie, kupuj online w dobrej cenie na Inbook.pl Owej ciszy w pąs - Danuta Capliez-Delcroix Bylińska - opis książki: Tak w kilku zdaniach autorka pisze o sobie na pierwszych stronach książki: Duszka spod lasu, tak mnie nazwano w burgundzkiej wiosce - region Francji, gdzie mieszkam od 26 lat. W Polsce, moim cichym zakątkiem twórczym, oazą spokoju pośród leśnej ciszy, pól i łąk jest również mała wieś nad jeziorem w Nienawiszczu. Tak w kilku zdaniach autorka pisze o sobie na pierwszych stronach książki: „Duszka spod lasu, tak mnie nazwano w burgundzkiej wiosce - region Francji, gdzie mieszkam od 26 lat.

Przeczytaj recenzję Owej ciszy w pąs. Zamów dostawę do dowolnego salonu i zapłać przy odbiorze! Opis: Owej ciszy w pąs - Capliez-Delcroix Bylińska Danuta.

POWIĄZANE KSIĄŻKI